Preču grozs
Temptech Premium WP120DCB Vīna Skapis

Temptech Premium WP120DCB Vīna Skapis

• 94 pudeles
• Divas temperatūras zonas (5-12°C, 12-20°C)
• Brīvi stāvošs vīna skapis
• Izmērs. (PxAxG): 595x1215x680
  • Modelis:  WP120DCB
  • Pieejamība:  Pieejams
  • €1 935

    Norādītajā cenā ir iekļauts PVN

Apraksts

Vai vīnu kolekcija aug?
Kad esat sācis vākt vīnu, vīnu kolekcija strauji aug! Šim Premium vīna skapim ir divas temperatūras zonas (5-12°C, 12-20°C) un ietilpība līdz 94 pudelēm. Vīna skapi var novietot brīvi stāvošu vai iebūvētu ar īpaši labu ventilāciju apkārt.

Jūsu vīns tiek droši uzglabāts pareizā un stabilā temperatūrā, optimālā mitrumā, pasargāts no kaitīgiem UV stariem, smakām un vibrācijām. Uzglabājot vīnu pareizajā temperatūrā, jums vienmēr ir pieejams pasniegšanai gatavs vīns - ērti jums un jūsu viesiem!

Pareiza un stabila temperatūra
Vīna skapis ir aprīkots ar divām temperatūras zonām (5-12°C un 12-20°C), kas atvieglo gan pasniegšanai gatavu dzirkstošo/baltvīnu, gan sarkanvīnu.

Vīna skapī ar divām temperatūras zonām jums ir iespēja uzglabāt vīnu divās dažādās temperatūrās, piemēram, baltvīnu un dzirkstošo vīnu 8 ° C temperatūrā un sarkanvīnu 12 ° C temperatūrā. Abas temperatūras zonas ir fiziski sadalītas vīna skapja vidū, kur aukstā zona atrodas vīna skapja augšpusē, bet siltā zona atrodas apakšā. Temperatūra ir viegli iestatāma uz vīna skapja skārienpaneļa.

Uzglabāšanas aizsardzības nosacījumi
Vīna kolekcija tiek glabāta droši un droši aiz UV aizsargātām stikla durvīm, kas pasargā no kaitīgajiem UV stariem un karstuma, kas var nokļūt vīna skapī.

Vīna skapis ir aprīkots ar ventilatoriem, kas cirkulē gaisu vīna skapī. Kondensāts vīna skapī tiek izmantots atkārtoti un tādējādi saglabā optimālu mitrumu vīna skapī. Aktivētās ogles filtrs nodrošina svaigu un tīru gaisu vīna skapī.

Jauks dizains
Vīna skapim ir stilīgs izskats ar melnu plānu priekšpusi ar plānu tērauda rāmi. Zilā salona LED gaisma un cietie, izvelkamie dižskābarža koka plaukti piešķir ekskluzīvu izskatu.

Efektīva dzesēšana ar nelielu vibrāciju
Par dzesēšanu vīna skapī rūpējas kluss kompresors, kas izdala maz skaņas. Papildus tam, ka kompresors ir kluss, tas balstās uz mūsu īpaši izstrādātajiem vibrāciju slāpētājiem, kas nodrošina, ka vīns netiek pakļauts kaitīgām vibrācijām.

5 gadu garantija
Mūsu klientiem vajadzētu justies īpaši pārliecinātiem par mūsu vīna skapju kvalitāti. Tāpēc izvēlētajām vīnu sērijām mēs piedāvājam pagarinātu garantiju uz 5 gadiem. Vairāk par mūsu garantiju lasiet šeit.

Specifikācijas
Pudeles daudzums 94
Temperatūras zonas 2
Temperatūras diapazons 5-12°C, 12-20°C
Plauktu skaits 8
Pretvibrācijas plaukti
Capacity 270 litri
Skaņas līmenis 40 dBA
Maināmas durvis
Uzstādīšanas tips Brīvi stāvošs
Door lock
UV aizsargstikls
Stikla durvis 2-layer w/argon
Aktīvās ogles filtrs
LED apgaismojums Jā (zils)
Nominālā jauda 120W
Spriegums 220-240V
Strāvas vada garums (cm) 180 cm
Produkta izm. (WxHxD) 595x1215x680
Iepakojuma izm. (WxHxD) 660x1260x745
Neto svars 72 kg
Bruto svars 77 kg
Durvju augstums 1094 mm
Dzesēšanas tehnoloģija Kompresors
Dzesēšanas šķidrums R600a (51g)
Pretvibrācijas kompresors
Sertifikācija RoHs, CE, CB, ERP
Enerģijas klase G
Klimatiskā klase N, ST
Gada enerģijas patēriņš 172 kwh
Production country Ķīna
EAN 7090013677972