Preču grozs
Temptech Premium WPX60DCS Vīna Skapis

Temptech Premium WPX60DCS Vīna Skapis

• 46 pudeles
• Divas temperatūras zonas (5-12°C, 12-20°C)
• Integrācija zem virtuves letes
• Izmērs. (PxAxG): 595x813x570
  • Modelis:  WPX60DCS
  • Pieejamība:  Pieejams
  • €1 511

    Norādītajā cenā ir iekļauts PVN

Apraksts

Jauks vīna skapis integrēšanai virtuvē
Vīna skapis Premium sērijā integrēšanai virtuvē. Vīna skapim ir nerūsējošā tērauda priekšpuse, divas temperatūras zonas (5-12°C, 12-20°C) un telpa līdz 46 pudelēm.

Šis vīna skapis ir paredzēts nemanāmi integrēšanai zem virtuves letes ar grīdlīste ar ventilācijas režģi priekšā. Digitālais displejs un skārienpanelis ļauj ērti regulēt temperatūru un apgaismojumu. Masīvkoka plauktus var ievilkt un izvilkt, un tie nodrošina labu pārskatu par vīnu kolekciju.

Jūsu vīns tiek droši uzglabāts pareizā un stabilā temperatūrā, optimālā mitrumā, pasargāts no kaitīgiem UV stariem, smakām un vibrācijām. Uzglabājot vīnu pareizajā temperatūrā, jums vienmēr ir pieejams pasniegšanai gatavs vīns - ērti jums un jūsu viesiem!

Pareiza un stabila temperatūra
Vīna skapis ir aprīkots ar divām temperatūras zonām (5-12°C un 12-20°C), kas atvieglo gan pasniegšanai gatavu dzirkstošo/baltvīnu, gan sarkanvīnu.

Vīna skapī ar divām temperatūras zonām jums ir iespēja uzglabāt vīnu divās dažādās temperatūrās, piemēram, baltvīnu un dzirkstošo vīnu 8 ° C temperatūrā un sarkanvīnu 12 ° C temperatūrā. Abas temperatūras zonas ir fiziski sadalītas vīna skapja vidū, kur aukstā zona atrodas vīna skapja augšpusē, bet siltā zona atrodas apakšā. Temperatūra ir viegli iestatāma uz vīna skapja skārienpaneļa.

Uzglabāšanas aizsardzības nosacījumi
Vīna kolekcija tiek glabāta droši un droši aiz UV aizsargātām stikla durvīm, kas pasargā no kaitīgajiem UV stariem un karstuma, kas var nokļūt vīna skapī.

Vīna skapis ir aprīkots ar ventilatoriem, kas cirkulē gaisu vīna skapī. Kondensāts vīna skapī tiek izmantots atkārtoti un tādējādi saglabā optimālu mitrumu vīna skapī. Aktivētās ogles filtrs nodrošina svaigu un tīru gaisu vīna skapī.

Jauks dizains
Vīna skapim ir stilīgs izskats ar nerūsējošā tērauda priekšpusi. Zilā salona LED gaisma un cietie, izvelkamie dižskābarža koka plaukti piešķir ekskluzīvu izskatu.

Efektīva dzesēšana ar nelielu vibrāciju
Par dzesēšanu vīna skapī rūpējas kluss kompresors, kas izdala maz skaņas. Papildus tam, ka kompresors ir kluss, tas balstās uz mūsu īpaši izstrādātajiem vibrāciju slāpētājiem, kas nodrošina, ka vīns netiek pakļauts kaitīgām vibrācijām.

5 gadu garantija
Mūsu klientiem vajadzētu justies īpaši pārliecinātiem par mūsu vīna skapju kvalitāti. Tāpēc izvēlētajām vīnu sērijām mēs piedāvājam pagarinātu garantiju uz 5 gadiem. Vairāk par mūsu garantiju lasiet šeit.

Specifikācijas
Pudeles daudzums 46
Temperatūras zonas 2
Temperatūras diapazons 5-12°C, 12-20°C
Plauktu skaits 6
Pretvibrācijas plaukti
Capacity 145 litri
Skaņas līmenis 39 dBA
Maināmas durvis
Uzstādīšanas tips Integrācija zem letes
Door lock
UV aizsargstikls
Stikla durvis 2-slāņu
Aktīvās ogles filtrs
LED apgaismojums Jā (zils)
Nominālā jauda 100W
Spriegums 220-240V
Strāvas vada garums (cm) 150 cm
Produkta izm. (WxHxD) 595x813x570
Iepakojuma izm. (WxHxD) 660x880x625
Neto svars 46 kg
Bruto svars 50 kg
Durvju augstums 715 mm
Dzesēšanas tehnoloģija Kompresors
Dzesēšanas šķidrums R600a (30g)
Pretvibrācijas kompresors
Sertifikācija RoHs, CE, CB, ERP
Enerģijas klase G
Klimatiskā klase N, ST
Gada enerģijas patēriņš 145 kwh
Production country Ķīna
EAN 7090013677941