Preču grozs
Temptech Premium WPQ38DCB Vīna Skapis

Temptech Premium WPQ38DCB Vīna Skapis

• 32 pudeles
• Divas temperatūras zonas (5-12°C, 12-20°C)
• Iebūvēts zem virtuves letes
• Izmērs. (PxAxG): 380x853x570
  • Modelis:  WPQ38DCB
  • Pieejamība:  Pieejams
  • €1 451

    Norādītajā cenā ir iekļauts PVN

Apraksts

Jauks vīna skapis uzstādīšanai virtuvē
Vīna skapis Premium sērijā uzstādīšanai virtuvē. Vīna skapim ir melna slaida priekšpuse, divas temperatūras zonas (5-12 °C, 12-20 °C) un telpa līdz 32 pudelēm.

Vīna skapim priekšpusē ir ventilācija, kas ļauj ērti novietot nišā zem virtuves letes. Digitālais displejs un skārienpanelis ļauj ērti regulēt temperatūru un apgaismojumu. Masīvkoka plauktus var ievilkt un izvilkt, un tie nodrošina labu pārskatu par vīnu kolekciju.

Jūsu vīns tiek droši uzglabāts pareizā un stabilā temperatūrā, optimālā mitrumā, pasargāts no kaitīgiem UV stariem, smakām un vibrācijām. Uzglabājot vīnu pareizajā temperatūrā, jums vienmēr ir pieejams pasniegšanai gatavs vīns - ērti jums un jūsu viesiem!

Pareiza un stabila temperatūra
Vīna skapis ir aprīkots ar divām temperatūras zonām (5-12°C un 12-20°C), kas atvieglo gan pasniegšanai gatavu dzirkstošo/baltvīnu, gan sarkanvīnu.

Vīna skapī ar divām temperatūras zonām ir iespēja vīnu uzglabāt divās dažādās temperatūrās, piemēram, baltvīnu un dzirkstošo vīnu 8 grādu temperatūrā un sarkanvīnu 12 grādu temperatūrā. Abas temperatūras zonas ir fiziski sadalītas vīna skapja vidū, kur aukstā zona atrodas vīna skapja augšpusē, bet siltā zona atrodas apakšā. Temperatūra ir viegli iestatāma uz vīna skapja skārienpaneļa.

Uzglabāšanas aizsardzības nosacījumi
Vīna kolekcija tiek glabāta droši un droši aiz UV aizsargātām stikla durvīm, kas pasargā no kaitīgajiem UV stariem un karstuma, kas var nokļūt vīna skapī.

Vīna skapis ir aprīkots ar ventilatoriem, kas cirkulē gaisu vīna skapī. Kondensāts vīna skapī tiek izmantots atkārtoti un tādējādi saglabā optimālu mitrumu vīna skapī. Aktivētās ogles filtrs nodrošina svaigu un tīru gaisu vīna skapī.

Jauks dizains
Vīna skapim ir stilīgs izskats ar melnu plānu priekšpusi ar plānu tērauda rāmi. Zilā salona LED gaisma un cietie, izvelkamie dižskābarža koka plaukti piešķir ekskluzīvu izskatu.

Efektīva dzesēšana ar nelielu vibrāciju
Par dzesēšanu vīna skapī rūpējas kluss kompresors, kas izdala maz skaņas. Papildus tam, ka kompresors ir kluss, tas balstās uz mūsu īpaši izstrādātajiem vibrāciju slāpētājiem, kas nodrošina, ka vīns netiek pakļauts kaitīgām vibrācijām.

5 gadu garantija
Mūsu klientiem vajadzētu justies īpaši pārliecinātiem par mūsu vīna skapju kvalitāti. Tāpēc izvēlētajām vīnu sērijām mēs piedāvājam pagarinātu garantiju uz 5 gadiem. Vairāk par mūsu garantiju lasiet šeit.

Specifikācijas
Pudeles daudzums 32
Temperatūras zonas 2
Temperatūras diapazons 5-12°C, 12-20°C
Plauktu skaits 6
Pretvibrācijas plaukti
Capacity 88 litri
Skaņas līmenis 39 dBA
Maināmas durvis
Uzstādīšanas tips Zem letes liekams
Door lock
UV aizsargstikls
Stikla durvis 2-slāņu
Aktīvās ogles filtrs
LED apgaismojums Jā (zils)
Nominālā jauda 100W
Spriegums 220-240V
Strāvas vada garums (cm) 150 cm
Produkta izm. (WxHxD) 380x853x570
Iepakojuma izm. (WxHxD) 440x910x625
Neto svars 38 kg
Bruto svars 40 kg
Durvju augstums 750 mm
Dzesēšanas tehnoloģija Kompresors
Dzesēšanas šķidrums R600a (17g)
Pretvibrācijas kompresors
Sertifikācija RoHs, CE, CB, ERP
Enerģijas klase G
Klimatiskā klase N, ST
Gada enerģijas patēriņš 139 kwh
Production country Ķīna
EAN 7090013677873