Preču grozs
Temptech Copenhagen CPROX60SRB Vīna Skapis

Temptech Copenhagen CPROX60SRB Vīna Skapis

• 40 pudeles
• Viena temperatūras zona (5-20°C)
• Integrācija zem virtuves letes
• Izmērs. (PxAxG): 595x813x570
  • Modelis:  CPROX60SRB
  • Pieejamība:  Pieejams
  • €2 056

    Norādītajā cenā ir iekļauts PVN

Apraksts

Radīts, lai demonstrētu jūsu vīnu kolekciju!
Kopenhāgenas vīna skapji ir aprīkoti ar īpaši izstrādātiem "etiķetes skata" plauktiem, kas eleganti izliek vīna pudeles. Ideāls vīna skapis profesionālai lietošanai vai vīna entuziastam!

Šis ir vīna skapis, kuru nevēlaties slēpt, bet gan iegūt goda vietu viesistabā vai virtuvē! Vīna skapi plaši izmanto arī restorānos, vīna bāros un vīna importētājiem.

Ar pareizu un stabilu temperatūru, optimālu mitrumu, aizsardzību pret kaitīgajiem UV stariem, smakām un vibrācijām, varat būt pārliecināti, ka vīna kolekcija tiek uzglabāta profesionāli!

Īpaši izstrādāti "etiķetes skata" plaukti
Īpaši veidotajos "etiķetes skata" plauktos eleganti attēlotas pudeles un vīna etiķete, kas nodrošina labu pārskatāmību un vīnu kolekcijas kopskatu.

Katrs plaukts ir pilnībā izvelkams un ir pielāgots visu veidu pudeļu formām; Bordo, Burgundija, šampanietis, Riesling un dažas magnum pudeles.

Kopumā vīna skapī ir vietas 40 vīna pudelēm. Vīna skapis ir pieejams ar melnu stikla priekšpusi ar integrētu rokturi vai ar nerūsējošā tērauda priekšpusi.

Vienmērīga un stabila uzglabāšanas temperatūra
Vīna skapis tiek piegādāts ar vienu temperatūras zonu, kuru var regulēt no 5 līdz 20 ° C. Temperatūra tiek uzturēta vienmērīga un stabila laika gaitā. Ja vīna skapī vēlaties uzglabāt gan baltvīnu, gan sarkanvīnu, ieteicama iestatītā temperatūra 12 °C. Ja vēlaties pasniegt baltvīnu un dzirkstošo vīnu vēl vēsāku, vienkārši ievietojiet pudeli ledusskapī 1 stundu pirms pasniegšanas.

Uzglabājot vīnu pareizajā temperatūrā, jums vienmēr ir pieejams pasniegšanai gatavs vīns - ērti jums un jūsu viesiem!

Optimāli uzglabāšanas apstākļi
Vīna skapis ir slēdzams, lai vīna kolekcija tiktu droši un droši uzglabāta. Pret UV stariem aizsargātās 3 slāņu stikla durvis pasargā no kaitīgajiem UV stariem un karstuma, kas var iekļūt vīna skapī. Durvis no iekšpuses tiek izgaismotas gar sāniem ar maigu un baltu LED gaismu.

Vīna skapis ir aprīkots ar ventilatoriem, kas cirkulē gaisu vīna skapī. Kondensāts vīna skapī tiek izmantots atkārtoti un uztur optimālu mitrumu vīna skapī. Aktivētās ogles filtrs nodrošina svaigu un tīru gaisu vīna skapī.

Kluss un bez vibrācijām
Klusais kompresors nodrošina efektīvu dzesēšanu vīna skapī. Papildus tam, ka kompresors ir kluss, tas balstās uz TEMPTECH īpaši izstrādātajiem vibrāciju slāpētājiem, kas nodrošina minimālas kaitīgās vibrācijas vīna skapī.

5 gadu garantija
Mūsu klientiem vajadzētu justies īpaši pārliecinātiem par mūsu vīna skapju kvalitāti. Tāpēc izvēlētajām vīnu sērijām mēs piedāvājam pagarinātu garantiju uz 5 gadiem. Vairāk par mūsu garantiju lasiet šeit.

Specifikācijas
Pudeles daudzums 40
Temperatūras zonas 1
Temperatūras diapazons 5-20°C
Plauktu skaits 4 (“label view”)
Pretvibrācijas plaukti
Capacity 138 litri
Skaņas līmenis 38 dBA
Maināmas durvis
Uzstādīšanas tips Integrācija zem letes
Door lock
UV aizsargstikls
Stikla durvis 2-layer w/argon
Aktīvās ogles filtrs
LED apgaismojums
Nominālā jauda 110W
Spriegums 220-240V
Strāvas vada garums (cm) 150 cm
Produkta izm. (WxHxD) 595x813x570
Iepakojuma izm. (WxHxD) 660x880x625
Neto svars 51 kg
Bruto svars 54 kg
Durvju augstums 715 mm
Dzesēšanas tehnoloģija Kompresors
Dzesēšanas šķidrums R600a (30g)
Pretvibrācijas kompresors
Sertifikācija RoHs, CE, CB, ERP
Enerģijas klase E
Klimatiskā klase N, ST
Gada enerģijas patēriņš 83 kwh
Production country Ķīna
EAN 7090013678061