Preču grozs
Temptech Oslo OX30DRB Vīna Skapis

Temptech Oslo OX30DRB Vīna Skapis

• 17 pudeles
• Divas temperatūras zonas (5-12 ° C, 12-20 ° C)
• Integrācija zem virtuves letes
• Izmēri. (PlatumsxAxDz): 295x813x570
  • Modelis:  OX30DRB
  • Pieejamība:  Pieejams
  • €1 299.00


Iebūvējamais vīna skapis Temptech Oslo ar kluso kompresoru un ar minimālu vibrāciju.

Vīna skapis ar divām temperatūras zonām (5-12 ° C, 12-20 ° C). Skandināvu dizains ar izvelkamiem dižskābarža plauktiem un iekšējo baltu LED apgaismojumu. Ar skārienpaneli un digitālo displeju jūs pilnībā kontrolējat temperatūru un apgaismojumu.

Vīna skapi var viegli iebuvēt virtuvē, vai arī novietot atsevišķi jebkurā interjerā.

Jūsu vīna kolekcija tiek saglabāta droši. Pareiza un stabila temperatūra ar optimālu mitrumu, zemu vibrāciju un tīru gaisu!
 

Pareiza un stabila temperatūra

Vīna skapī ir divas temperatūras zonas (5-12 ° C un 12-20 ° C), kuras var regulēt atsevišķi. Tas ļauj uzglabāt dzirkstošo vīnu, baltvīnu un sarkanvīnu.
 

Abas temperatūras zonas ir fiziski sadalītas vīna skapja vidū, 5-12 ° C zona augšpusē un 12-20 ° C apakšā. Temperatūru ir viegli pielāgot vīna skapja skārienpanelī. Mēs iesakām baltvīnu un dzirkstošo uzglabāt 8 ° C, bet sarkanvīnu - 14 ° C temperatūrā.
 

Vīna kolekcija tiek glabāta droši aiz divslāņu stikla durvīm, kas aizsargā pret kaitīgiem UV stariem un karstumu. Vīna skapis ir aprīkots ar ventilatoriem, kas cirkulē gaisu vīna skapī, uzturot nemainīgu un stabilu temperatūru. Vīna skapī ir ierīkots mehānisms, kas izmanto kondensātu ūdeni atkārtoti un uztur optimālu mitrumu. Aktīvais ogļu filtrs nodrošina svaigu un tīru gaisu vīna skapī.

Zems enerģijas patēriņš un efektīva dzesēšana ar zemam vibrācijam

Dzesēšanu vīna skapī nodrošina mūsu klusais kompresors, ar minimalu skaņas daudzumu. Papildus, mūsu kompresors balstās uz speciāli projektētiem anti-vibrācijas buferiem, kas neitralizē kaitīgas vibrācijas