Preču grozs

Privātuma politika

Temptech.lv pieder un to pārvalda SIA Temptech Baltics, uzņēmuma numurs 40203332997

Izmantojot vietni, jūs piekrītat šīs Privātuma politikas noteikumiem un nosacījumiem.

Šajā paziņojumā par konfidencialitāti mēs izskaidrojam, kādu personas informāciju mēs apkopojam, kā tas tiek darīts un kāpēc tā tiek vākta. Mūsu apkopotā personas informācija var būt jūsu vārds, adrese, tālruņa numurs, e-pasts, IP adrese un vietnes vēsture.

Uz visu personas datu apstrādi attiecas atsevišķi noteikumi, tostarp Personas informācijas likums. Mēs esam atbildīgi par apstrādi saskaņā ar Norvēģijas tiesību aktiem. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat, ka mēs apkopojam un izmantojam jūsu personisko informāciju. Pie mums jūsu informācija ir drošībā un tiek izmantota tikai tam, ko mēs sniedzam šajā paziņojumā par konfidencialitāti.

Iegūta informācija

Informāciju var reģistrēt un saglabāt, lietojot vietni vai sazinoties ar mums pa e-pastu vai tālruni.

Kur mēs glabājam informāciju par jums?

Mēs glabājam informāciju mūsu iekšējās sistēmās un pie mūsu apakšuzņēmējiem.

Apakšuzņēmēji

Google Analytics

Google Analytics tiek izmantots trafika analīzei. Jūsu IP adreses un apmeklētāju shēma tiek saglabāta.

 

Saziņa caur e-pastu

Mēs izmantojam e-pastu mārketingam un komunikācijai. Kā mūsu klients jūs regulāri saņemsiet jaunumus. Pierakstīties jaunumu saņemšanai iespējams, e-pastā uzklikšķinot uz atteikšanās saites.

Pārbaude un korekcija

Jums ir piekļuve informācijai, kas par jums ir reģistrēta. Informāciju var iegūt arī, sūtot e-pastu uz info@temptech.lv Ja reģistrētā informācija ir nepareiza vai nepilnīga, Jūs varat pieprasīt, lai informācija tiek labota saskaņā ar Personas informācijas likumu.

Uzglabāšana un dzēšana

Information that is no longer necessary for the purpose they are designed for is deleted from our systems.

Sīkdatņu izmantošana

Sīkdatnes ir teksta faili, kas tiek saglabāti jūsu datorā, izmantojot mūsu vietni. Izmantojot mūsu pakalpojumus, tiek saglabāti sīkfaili un citi dati, kurus mēs varam izmantot vēlāk. Mēs izmantojam sīkfailus, lai atcerētos, piemēram, klientu un iegaumētu saturu jūsu iepirkumu grozā. Google Analytics izmanto trafika analīzes sīkfailus. Mēs izmantojam reklāmu, izmantojot Google platformu Adwords. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai reklāmu varētu mērķēt. Mēs izmantojam reklāmu, izmantojot Facebook platformu. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai reklāmu varētu atlasīt, pamatojoties uz apmeklētāju modeļiem.

Piekrišana sīkdatņu lietošanai

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkfaili ir nepieciešami, lai vietne darbotos. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums:

Dzirnavu iela 57A 4, LV-1010, Riga, Latvia
SIA Temptech Baltics, 40203332997
info@temptech.lv