Preču grozs

„Furniture & Design Isle 2021”

„Furniture & Design Isle 2021”

Izvēlies gaumīgu vīna skapi no “Temptech” piedāvājuma!

 

Norvēģijas vīna skapju ražotājs un izplatītājs “Temptech” ir lielākais vīna skapju piegādātājs Ziemelvalstīs. Ekskluzīvā dizaina vīna skapji ir viegli integrējami jebkura veida virtuvē. Izstādē „Furniture & Design Isle 2021” uzņēmuma pārstāvji palīdzēs katram interesentam atrast atbilstošāko vīna skapi!

“Temptech” zina, kas ir labs vīna skapis. Svarīga ir katra detaļa, sākot ar dizainu un beidzot ar tehniskajām specifikācijām. Izstādē „Furniture & Design Isle 2021” uzņēmums pārsteigs apmeklētājus ar jaunu, unikālu vīna skapju dizainu! “Temptech” piedāvā atrast un pielāgot labāko vīna skapi kā privātām vajadzībām, tā arī sabiedriskajām telpām - restorāniem, bāriem, viesnīcām!

Kopš pirmsākumiem 2004. gadā, “Temptech” tirgū ir virzījies uz priekšu un veicis inovatīvu produktu attīstību. Vīna skapju klāsts tiek pastāvīgi paplašināts un šobrīd piedāvājumā ir vairāk nekā 75 dažādi vīna skapju modeļi. Turklāt, saistībā ar jaunajām ES prasībām attiecībā uz elektroierīcēm, visi vīna skapji ir uzlaboti un šobrīd tie ir vieni no energoefektīvākajiem tirgū.

Daudzi interjera arhitekti un virtuves dizaineri-ražotāji izvēlas “Temptech” kā savu iecienītāko vīna skapju piegādātāju. Klienti: “Ballingslöv” – viens no vadošajiem virtuves piegādātājiem Skandināvijā, “Arens” – pilna servisa virtuves salonveikals, “Kvik” – dāņu virtuves. Virtuves dizaineru vidū vispopulārākie ir “Oslo” sērijas vīna skapji. “Temptech” lepojas būt vīna skapju piegādātājs Michelin zvaigžņotajiem restorāniem, kā piemēram – “Speilsalen Britannia” restorāns Norvēģijā. 

Izstādē „Furniture & Design Isle 2021” tiks demonstrēts unikāls vīna skapis no “Copenhagen” sērijas. Šīs sērijas vīna skapis ir saņēmis augstu novērtējumu – tas ir uzvarējis kategorijā “Gada sadzīves iekārta 2019/2020” elektronikas nozarē Norvēģijā. 

Visos vīna skapjos ir iebūvēts klusais un energoefektīvais kompresors, kas balstās uz antivibrācijas slāpētājiem, kas nepakļauj vīnu kaitīgām vibrācijām. Savukārt aktivētās ogles filtrs nodrošina tīru gaisu ledusskapī, kas ir nozīmīgi vīna ilgtermiņa uzglabāšanai.

Izstādē tiks demonstrēti arī “Temptech” vintage ledusskapji, kas apvieno autentisko 50. gadu retro izskatu ar modernām mūsdienu tehnoloģijām. Vintage ledusskapji lieliski iederēsies katrā interjerā – virtuvē, viesistabā vai arī darba vietā. Pieejami divu izmēru vintage vīna ledusskapji: mini ledusskapis 45 litri un lielais 139 litri. Klients var izvēlēties melno vai sarkano dizainu. Visiem ledusskapjiem ir mazs enerģijas patēriņš. 
Individuāls amerikāņu 1950. stils Jūsu mājokļa interjerā! Ieskaties: temptech.lv/ledusskapji/retro-leduskapji 

Vīns nav tikai dzēriens, vīns ir vesela kaislība, tieši tāpēc vīna kultūra ir kļuvusi tik populāra visā pasaulē. Lielu lomu spēlē vīna uzglabāšanas un dzesēšanas metodes. Viens no apstākļiem, kas vīna baudīšanu var padarīt netīkamu ir nepareiza dzēriena temperatūra. Tieši tāpēc vīna skapis būs ideāls. “Temptech” komanda palīdzēs atklāt labāko no Jūsu vīna!

“Temptech” ir Norvēģijas sadzīves iekārtu ražotājs, kas, galvenokārt, fokusējas uz vīna skapjiem. Ar 15 gadu pieredzi un vairāk nekā 75 dažādiem vīna skapju modeļiem “Temptech” sevi droši sauc par Ziemeļvalstu vīna skapju un pareizas vīna uzglabāšanas ekspertiem. Visi produkti tiek projektēti un attīstīti Norvēģijā un tiem visiem ir 5 gadu servisa garantija.

Facebook: Temptech Latvia
Instagram: Temptech Latvia 
Instagram: Temptech Norge


Web veikals un katalogs:
temptech.lv
temptech.lv/TEMPTECH-CATALOG.pdf

There are no posts to list in this category.